
Original: $160.99
-65%$160.99
$56.35The Story
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | V14 G4 ABP |
| Serial# | PF56VR35 |
| Manufacturer | lenovo |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | V14 G4 ABP |
| Serial# | PF56VR35 |
| Manufacturer | lenovo |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









