
Original: $204.99
-65%$204.99
$71.75The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1S21M3000NUSPF5800NB |
| Model Number | 21M3000MUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1S21M3000NUSPF5800NB |
| Model Number | 21M3000MUS |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |










