
The Story
| Serial# | MP2F2RAF |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 29V64LAA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Serial# | MP2F2RAF |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 29V64LAA |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition










