
The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | PF10YZM0MOPF9XB7C05013 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 80XR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | PF10YZM0MOPF9XB7C05013 |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 80XR |
Condition
Very Good, pre-owned condition










