
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50The Story
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | P207WCL1 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 81MB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | P207WCL1 |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 81MB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










