
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Model Number | 83FG |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | PF583Y96 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Model Number | 83FG |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | PF583Y96 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










