✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$66.50
Original: $189.99
-65%Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 5 16 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$189.99
$66.50The Story
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
| Serial# | MP2P4NFK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | IDEAPAD 1 |
| Serial# | MP2P4NFK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |










