
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50The Story
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | PF238H5S |
| Model Number | IDEAPAD 3CB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | PF238H5S |
| Model Number | IDEAPAD 3CB |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |










