
Original: $644.99
-65%$644.99
$225.75The Story
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | JT-PF3JY26 |
| Serial# | 1S20U7004CUSPF3J7Y26 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 PRO |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | JT-PF3JY26 |
| Serial# | 1S20U7004CUSPF3J7Y26 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |










