
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50The Story
| Model Number | S15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | S152508NS8715 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | S15 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | S152508NS8715 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition










