
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00The Story
| Serial# | 001646922053 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1960 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Serial# | 001646922053 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1960 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










