The Story
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 0F38F4W24383HH |
| Model Number | 2036 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 0F38F4W24383HH |
| Model Number | 2036 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










