
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MSI |
| Serial# | K2202N0081776 |
| Charger | Charger |
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | MS-1284 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MSI |
| Serial# | K2202N0081776 |
| Charger | Charger |
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Model Number | MS-1284 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |










