
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ROG ZEPHYRUS |
| Model Number | GA503R |
| Serial# | N3NRCX12S69612E |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ROG ZEPHYRUS |
| Model Number | GA503R |
| Serial# | N3NRCX12S69612E |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










