
The Story
| Model Number | XE310XBA |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 3VPB9FBR606914J |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Model Number | XE310XBA |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 3VPB9FBR606914J |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition










