
The Story
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | XE500C13 |
| Serial# | 0Q9T91BJ303188Y |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Description
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | XE500C13 |
| Serial# | 0Q9T91BJ303188Y |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 10 |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |










