
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 0Q9L91BJA02819J |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | XE500C13 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 0Q9L91BJA02819J |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | XE500C13 |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |










