The Story
| Serial# | FWAA2180196E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | STEAM DECK |
| Processor Type | AMD APU |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | VALVE |
| Screen size (inches) | 8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Serial# | FWAA2180196E |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | STEAM DECK |
| Processor Type | AMD APU |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | VALVE |
| Screen size (inches) | 8 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










